מדנס קפיטל

“מדנס קפיטל” הינה חברת בוטיק אשר עוסקת בתכנון פיננסי הוליסטי וניהול הון, ומהווה את הזרוע הפיננסית של “מדנס” סוכנות לביטוח בע”מ.

העולם הפיננסי החדש מייצר מציאות כלכלית מורכבת.

הברכה בלחיות חיים ארוכים מגיעה עם אתגר עצום המחייב תכנון וקבלת החלטות משמעותיות, בזמן אמת, במיוחד בצמתים מרכזיים בחיינו, כגון הפרישה לגמלאות. (שינוי סטאטוס המלווה בשינויים משמעותיים מאוד הן כספיים והן מיסויים).

תכנון פיננסי הוליסטי הינו שיטת ניהול מקיפה ומתמשכת של הנכסים הפיננסיים והפנסיונים, המייצרת פתרונות כלכליים, מתוכננים מראש ומותאמים לצרכיו המשתנים של הלקוח.

חברת “מדנס קפיטל” – משרתת רופאים, גופים עסקיים, קיבוצים, ולקוחות פרטים אחרים.

החברה – מתמחה בתכנון פיננסי הוליסטי, תכנון הרואה מצד אחד את כל צרכיו ומטרותיו של הלקוח ומצד שני את כל הנכסים הפיננסיים והפנסיונים שצבר עם השנים. 

החברה – מתמחה בתכנון פיננסי הוליסטי הרואה מצד האחד את כול צרכיו ומטרותיו של הלקוח ומן הצד השני את כול הנכסים הפיננסיים והפנסיונים שצבר עם השנים.

  • נכסים פיננסיים – פיקדונות שקליים/מט”ח/ניירות ערך בארץ ובחו”ל.
  • נכסים פנסיונים – קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וכד’.

התכנון הפיננסי – מתבצע על ידי מתכננים פיננסים מומחים, בעלי ידע רב וניסיון ארוך שנים בתחומים הפיננסים השונים: פנסיה  גמל והשתלמות. השקעות בשוק ההון. מיסוי בפרישה וניהול סיכונים.

Certified Financial Planner -  רישיון בינלאומי לתכנון פיננסי

Certified Financial Planner – רישיון בינלאומי לתכנון פיננסי

התכנון הפיננסי נעשה  תוך שמירה על עקרון “נאמנות לצרכי הלקוח” ו “הלימות האינטרסים”.

מגוון הפתרונות הפיננסיים המוצעים הינו רחב והוא נעשה באמצעות גופים מוסדיים בארץ ובחו”ל המתמחים בתחומי השקעה רבים והמאופיינים בידע מקצועי מקיף ומחלקות מחקר המובילות בתחום.

הפתרונות ניתנים בתחומים הבאים:

1. ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות במבנה הקלאסי.
2. ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות באמצעות ניהול אישי – IRA.
3. מתן פתרונות השקעה לנכסים פיננסים באמצעות חברות מנהלות בארץ ובחו”ל.
4. תכנון וליווי תהליכי פרישה תוך התאמת חלופות מיסוי מתאימות עבור מענקי הפרישה (המטרה היא חיסכון אופטימלי ומניעת מיסוי מיותר ויקר).
5. ניהול סיכונים – בחינה מעמיקה של החשיפה והצורך במענה ביטוחי בתחום הסיעוד, בריאות, חיים ו-א.כ.ע., תוך כדי התאמת פתרונות ביטוחיים מותאמים ספציפית לצרכי הלקוח על פי עיסוקו ומצבו הרפואי.

תפקידם של המתכננים הפיננסיים ב”מדנס קפיטל” הינו לבנות עבור הלקוח תכנית כלכלית אישית מותאמת צרכים, וליישמה באמצעות בחירה בגופים המנהלים ובמוצרים הפיננסים האופטימליים, שצפויים להניב תשואה עודפת על פני השוק וזאת בהתייחס לסיכון אשר הוגדר ונקבע לאחר אפיון מקיף של צרכי הלקוח, מטרותיו, מגבלותיו וטעמו האישי.

התכנון הפיננסי כולל מעקב שוטף אחרי התנהלות הגופים המנהלים והמוצרים הפיננסים שנבחרו וקבלת החלטות תקופתיות בנוגע להתאמתם וליכולתם לשרת את צרכי הלקוח המשתנים, מצד אחד, ואת יציבותו של השוק הפיננסי, מצד שני.

אנו ב”מדנס קפיטל” מזדהים עם האינטרסים והצרכים של לקוחותינו ומטרתנו היא לייצר עבורם  שקט וביטחון באמצעות קבלת החלטות מושכלות –  ובזמן !

“תכנון פיננסי שווה לך הון”

תכנון פיננסי - התהליך